Hacı İlyas, Kıbrıs Şehitleri Cd. Osmangazi/Bursa
Telefon: +90 505 430 2397

ŞİFRE TESPİTİ

Şifre tespit sayfamız.

iPhone Şifre Kırma

iPhone Resmi

Her yıl yeni iPhone'lar piyasaya sürüldükçe, giderek daha fazla iyileştirme ortaya çıkıyor. Apple cihazları açmak çok zorlayıcı olabilir. Hyforensic, bir Apple telefonunun veya tabletinin güvenliğini aşabilir ve çoğu Apple cihazını açabilir/kilidini açabilir/geçebilir.

Android Telefon Şifre Kırma

Android Resmi

Telefon Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım? Hyforensic neredeyse tüm Android telefonlarını açabilir/kilidini açabilir/geçebilir (ve genellikle aynı yazılımı kullandıkları için tabletleri de dahil, Android tabletler). Başlamak için en iyi yol, bize detaylarınızı iletmek üzere bizimle iletişime geçmektir.

Cep Telefonu Kilit Açma ve Şifre Kırma Hizmetleri

Telefon Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Hyforensic olarak sunduğumuz hizmetler.

* Telefon Kilidi Açma

* Desen Kilidi Açma

* Şifre Kırma

* Telefon PIN Geçişi

* Şifre Geçişi

Key Lab (Şifre Tespit)

Bitlocker Resmi

Şifrelenmiş veya şifresini unuttuğunuz verilerinizin, hard disklerinizin ve cep telefonlarınızın (Bitlocker, True Crypt, RAR, Disk Utility, AxCrypt, Zip, Tar, vb.) şifrelerini tespit etmek için özel ataklar gerçekleştirir. Ayrıca, Word, Excel ve diğer ofis araçlarının şifrelerini unuttuğunuz durumlarda veya internetten bulduğunuz bir dokümanın şifresini kaybettiğiniz durumlarda da size yardımcı olabiliriz.

Kişisel ve ticari verilerimizin güvenliği için çeşitli yazılım ve sistemler kullanarak zaman zaman verilerimizi şifreleriz. Ancak şifre bilgilerini unuttuğumuz durumlar veya bilgisayar korsanlarının sistem güvenliği açıklarından yararlanarak şifrelediği verilerimiz de olabilir. Özellikle son zamanlarda, çalışanlarımızdan veya iç tehditlerden kaynaklanan nedenlerle bilgisayar diskleriniz, sunucularınız veya NAS cihazlarınız farklı yazılım ve algoritmalara dayanan şifreleme yöntemleriyle şifrelenmiş olabilir. Fidye virüsü (Ransomware & CryptoLocker) saldırısına maruz kalarak tüm verileriniz şifrelenebilir.

Artık KEY LAB sayesinde parolasını unuttuğunuz, şifrelenmiş ve fidye virüsü ile açılamayan verileriniz, şifreleme algoritmasına veya yapısına bağlı kalmadan büyük bir çoğunluğunu kurtarabilme kabiliyetine sahibiz. Özellikle sunucularınızda yer anal sanal işletim sistemleriniz (Windows, Mac veya Linux) fidye virüsüne maruz kaldıysa şifreleme algoritmasına veya yapısına bağlı kalmadan tüm verilerinizi kurtarabiliriz.

Şifre Kırma Ücretleri:

* Analiz ücreti 1500 TL + KDV olarak belirlenmiştir.

* Analiz ücreti, hizmetin başlangıcında peşin olarak tahsil edilir ve analiz işlemleri başlamadan önce ödeme yapılması gerekmektedir.

* Analiz bedelinin geri ödemesi yapılmamaktadır.

* Yapılan işleme bağlı olarak ek fiyat teklifleri sunulacaktır.

* Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Eğer şifrenizi unuttuysanız hiç bir müdahalede bulunmadan hemen bizimle iletişime geçin.